Wiele par ma już dziecko i chce mieć kolejne dziecko płci przeciwnej niż pierwsza. Jeśli chodzi o ciążę, dieta odgrywa ważną rolę w wyborze płci nienarodzonego dziecka. Zawartość niektórych pokarmów może mieć wpływ na kobiece pH. Aby mieć chłopca, na przykład, należy skupić się na jedzeniu bogatym w sód.

Jakie jedzenie mam jeść?

Powszechnie wiadomo, że zrównoważona dieta może zwiększyć płodność kobiety. Stosowanie specjalnej diety bogatej w potas i sód zwiększa szanse na zajście w ciążę z małym chłopcem. W rzeczywistości badania wykazały, że wysokokaloryczna dieta w okresie próbnym pozostaje skuteczną metodą poczęcia chłopca. Ta technika nie obiecuje 100% sukcesu, ale nie warto próbować.
Wśród tych pokarmów, regularne spożywanie mięsa optymalizuje poziom sodu, a tym samym wpływa na śluz szyjki macicy kobiety, pozwalając jej zajść w ciążę z chłopcem. Ponadto istnieją również inne środki spożywcze, które powinny być preferowane jako suplement, takie jak:

sól, wędliny i ryby;
herbata, kawa i napoje bezalkoholowe;
wszystkie soki owocowe i gazowana woda mineralna;
wszystkie owoce: banany, daktyle, morele, pomarańcze, brzoskwinie, wiśnie, itp.
ciemna czekolada, desery i ciasta bez mleka;
i kilka warzyw: ziemniaki, grzyby, karczochy i sucha biała fasola.

Jakiej żywności nie powinno się spożywać?

Podobnie jak w przypadku preferowanych potraw, z menu należy wyłączyć niektóre potrawy, aby mieć małego chłopca. Należy na przykład unikać produktów mlecznych. Oczywiście, wszystko co jest zrobione z mleka, takie jak ser, produkty mleczne są surowo zabronione dla matki, jeśli chce urodzić małego chłopca. Ale są też jajka do dania głównego, chleby razowe, skorupiaki, skorupiaki i woda mineralna z wyjątkiem Vichy. Do żywności, której należy unikać, należą również ciasta mleczne i śmietankowe, naleśniki i suszone owoce. Te przeciwwskazania muszą być dołączone do listu, aby nie zepsuć posiłku.

Oprócz jedzenia, istnieje również metoda chłopięca, która może zmienić pH kobiety, ale nie jest to zalecane. Częste mycie pochwy, który powoduje mniej kwaśne środowisko dla plemników Y. Polega to na płukaniu roztworem alkalicznym przed współżyciem. Dieta powinna rozpocząć się co najmniej dwa miesiące przed podjęciem decyzji o poczęciu i powinna być przestrzegana zgodnie z listem. Zawsze jednak przed zmianą diety należy zasięgnąć porady lekarza.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *